Albatriti shkon në ndejë, po ja çka bën motra e tij natën vonë

Albatriti dhe e gjithë familja e tij, u bënë personazhet kryesorë të shtypit rozë përmes postimeve të shumta në rrjetet sociale, dhe dëshirës së madhe të tyre për të qenë të gjithë anëtarët ‘VIP’, pavarësisht nëse e meritojnë ose jo.

Kureshtja e madhe e publikut për jetën e tyre private bën që ata të kresojnë në listën e familjeve të famshme të muzikës popullore, përcjell ORAinfo.

E më shumë se vetë Albatriti komentohet gruaja dhe motra e tij për shkak të pamjes tërheqëse që e kanë dhe postimeve provokuese që bëjnë.

Së fundi Albatriti ka marrë pjesë në një ndejë me gruan, por motra e tij në orët e vona ka shijuar party-n më shoqerinë e saj.

E për më tepër ajo është zbukuruar aq shumë duke u kthyer një femër tejet provokuese.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 – Gazeta Infopress