Anxhelina Hadërgjonaj “ndez” Instagramin me pantallona të kuq (Foto)

Anxhelina Hadërgjonaj hyn në mesin e atyre femrave që gjithnjë zë vend në mediat rozë kur flitet për bukurinë dhe dukjen.

Vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonajt e cila ka vite që jeton në Amerikë, ku edhe po vazhdon studion, ndërsa ka një kohë që nuk ka ardhur me një projekt të ri muzikor, shkruan Indeksonline.


Anxhelina së fundmi në rrjetin e saj social Instagram ka postuar një fotografi ku shfaqet plot stil, teksa duket atraktive në panatollona ngjyrë të kuqe. /Indeksonline/