Aurela Hoxha joshë me pozën e re nga shtrati (Foto)

Modelja e famshme nga Shqipqria, Aurela Hoxha gjithmonë ditë shfaqet joshëse.

Modelja dhe aktorja e famshme ka pozuar nga shtrati, duke u treguar ndjekësve të saj se është në formë të përkryer, shkruan Indeksonline.

Kujtojmë se Hoxha ndryshe ka bërë disa ndërhyrje kirurgjike në trupin dhe fytyrën e saj. /Indeksonline/