Avokates më seksi shqiptare veç sa si duket ‘zogu’ në këtë fustan transparent

Ajo shquhet për linjat trupore perfekte me të cilat vazhdon të komentohet edhe sot, shkruan Gazeta Blic.

Bëhet fjalë për Redona Koçin, që shumë  e njohin me epitetin “Avokatja më seksi shqiptare”, për arsye se ajo ka përfunduar studimet e saj në drejtimin juridik.

Format e saj bombastike kanë bërë që ajo të jetë më e përfolura në shtypin rozë për çdo paraqitje të saj të zjarrtë. Madje këto linja nuk heziton ti shfaq krejtësisht.

Në rrjetin social “Instagram” Redona ka mbi 100 mijë ndjekës, të cilët i ka fituar për pozat provokative dhe imazhet ‘hot’ që publikon. Në foton e fundit për ditëlindjen e saj, me këtë fustan transparent për pak sa nuk i duket ‘zogu’.