Edhe pse me baballarë të ndryshëm, vajzat e Teuta Krasniqit duken si binjake (Foto)

Teuta Krasniqi është një nga aktoret më të njohura dhe më të dashura të publikut.

Ajo numëron një numër të madh rolesh si në teatër ashtu edhe në film. Ndërsa shquhet edhe për bukurinë që e karakterizon, por jo rrallë herë ka qenë edhe pjesë e mediave rozë për jetën personale.


Teuta tani më gëzon një familje të lumtur që përbëhet nga dy vajzat e saj, Tarën që e ka me këngëtarin Bleron nga martesa e dështuar dhe Kaian me Adonis Morinën.

Por pavarësisht kësaj, dy vogëlushet ngjajnë aq shumë me njëra-tjetrën, ndërsa në një fotografi të postuar nga Teuta ato madje janë veshur njësoj dhe po duken si binjake.