Eliza Hoxha me fotosesion të ri (Foto)

Eliza Hoxha, këngëtarja e njohur shqiptare ka arritur që të gjitha projektet e saj t’i kthej në hite.

Por duket se kohën e fundit ajo i është përkushtuar më shumë arkitekturës si profesion primar, e më pak muzikës.

Së fundi, Eliza është rishfaqur me një sesion fotografik ku dukej e bukur dhe e veçantë. Ajo shfaqet e veshur me kostum të zi, shumë të gjerë.

Image result for eliza hoxha

Ndryshe, ajo Eliza është komentuar shumë se vitet kanë lënë gjurmë në të, por në këto imazhe nuk duket./Indeksonline/