Enca pranon dhuratë një unazë prej diamanti

Këngëtarja Enca Haxhia sot ka pranuar një dhuratë të çmuar.

Dikush i ka blerë asaj një unazë diamanti dhe këtë e ka bërë të ditur vetë Enca në Snapchat, shkruan lajmi.net

Pas publikimit të kësaj fotografie fansat janë vënë në dyshime në mos ajo ka gjetur mashkullin e zemrës ani pse në media akoma nuk ka dalë diçka konkrete.

Këngëtarja seksi edhe më herët e ka bërë një postim të tillë ku ka thënë se njërën prej unazave e ka blerë vetë por jo edhe këtë të fundmit.

Se çfarë fshihet mbrapa kësaj mbetet ta marrim vesh shumë shpejt