Eneda Tarifa i bashkohet trendit të rrjeteve sociale për të sfiduar të ftohtin

Këngëtarja e njohur shqiptare, Eneda Tarifa ka gjetur një moment relaksi për jetën e saj duke sfiduar temperaturat e larta.

Ajo ka shkuar në Leprush të Shkodrës ku ka rënë dëbora e parë për këtë vit. Ndryshe nga fotografitë që jemi mësuar të shohim, këtë vit ka nisur trendi ku vajzat dalin të zhveshura në mes të të ftohtit.

Eneda qëndron me mëngë të shkurtra dhe shkruan në një postim në Instagram “Rreze dielli”, pasi i qëndron përballë.

Nga fotografitë e mëparshme, këngëtarja tregon se ka zgjedhur shoqërinë e mikeshave për të kaluar disa ditë të qeta në dëborë.