Engjëllusha si kurrë më parë, ekspozon këmbët (Foto)

Duke qenë së është vajza e njërës prej këngëtareve më të dashura të publikut Shyhrete Behluli, edhe vajza e saj Engjëllusha mori famë qysh në daljen e parë të saj para publikut. Mirëpo tani Engjëllusha është duke krijuar emër e famë edhe me projekte të saj solo, shkruan Indeksonline.


Engjëllusha shquhet edhe për linjat e saj, dhe pozat që merr. Ajo së fundmi ka publikuar një fotografi në rrjetin e saj social Instagram teksa shfaqet tejet joshëse, madje këngëtarja si kurrë më parë ka ekspozuar edhe këmbët./Indeksonline/