Ja cili aktor i ‘O sa mirë’ thotë se ‘Xhesika’ nuk është aktore

Edon Berveniku i njohur si Citi në serialin “O sa mirë”, pëlqehet shumë nga publiku.

Edhe pse më parë nuk kemi ditur shumë rreth tij, thashmë personazhin e Citit e njohin të gjithë, shkruan lajmi.net.

Gjatë muajit dhjetor të vitit që kemi lënë pas, Citi ka qenë i ftuar në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit Mirage, prodhim i lajmi.net.

Ai u vu në siklet kur është pyetur rreth kolegeve të tij, e në një rast ai kishte për detyrë të zgjedhte mes Sasës dhe Xhesikës, e në këtë rast dha deklaratë interesante për këtë të fundit.

Ndiqeni videon e mëposhtme nga minuta 0:58 dhe mësoni se çka thotë Citi për Artën dhe përse e vlerëson se nuk është aktore. /Lajmi.net/