Kida shumë shpejtë me këngën “Ti” (Foto)

Momentalisht është një nga këngëtaret më të dashura dhe më të pëlqyera të publikut.

Kida jo vetëm që shquhet për stilin e saj, por edhe për talentin e saj. Ndërsa ajo është tejet aktive me projekte muzikore. E së fundmi për fansat e saj ajo do të sjellë edhe këngën e re, shkruan Indeksonline.


Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes disa imazheve, i cili duket që është i shkëputur nga videoklipi, teksa ka shkruar që shumë shpejtë do ta publikoi këngën që mban titullin “Ti”./Indeksonline/