Kjo është vajza e vogël e Shyhrete Behlulit ja sa bukur po duket në fotot e fundit

Ajo quhet Gresa Salihu dhe është vajza e vogël e Shyhrete Behlulit, shkruan “Kosovarja”.

Gresa është më pak e ekspozuar përballë lajmeve të medies rozë. Ndoshta për faktin se ajo akoma është e re dhe nuk ka ndonjë profesion siç kanë motrat e saj më të mëdha Njomza dhe Engjëllusha. E ndryshe nga to Gresa është një vajzë e re dhe duket shumë e bukur në fotot që ajo po i hedh herë pas here në instagram. Aty e shohim sugareshën e shtëpisë Salihu. E cila duket vërtet bukur dhe me stil.

Ne ua sjellim dy nga fotot e fundit që Gresa i ka nda me ndjekësit e saj në po të njëjtin rrjet social e që këto foto kanë marr shumë pëlqime dhe komente pozitive. Nuk dihet akoma nëse Gresa do t’i hyj muzikës sikurse nëna dhe motra e saj, apo ndoshta do të bëhet një grimere sikurse motra e saj e madhe Njomza.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 – Gazeta Infopress