Lori Hoxha tregon një ditë të martë për të (Foto)

Lori Hoxha, trashëgimtarja e famshme e gjigandit “Top Channel” ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”.

Në këto imazhe ajo kishte shkruar se kështu është dita e martë e saj, transmeton Indeksonline.

“Dita ime e martë” kishte shkruar Lori në këto imazhe. Kurse atë e shohim me flokët e gjata dhe të bardha dhe me syzet e mëdha të zeza./Indeksonline/