Majku ia merr djalin Majlindës

Një varg lajmesh, thashethemesh e fjalësh janë lëshuar gjatë gjithë kohës për marrëdhënien e reperit Majk me Majlinda Zeken, tashmë ish e dashura e tij, shkruan “Kosovarja”.

E, Majlinda assesi nuk po mund të jetë thjesht ish e dashura e reperit e të lihet në harresë, pasi ajo është e ëma e djalit të tij, Roanit të vogël.
Pra, dyshen gjithmonë do ti lidh diçka, që është djali i tyre që po bëhet përditë e më i ëmbël, shkruan “Kosovarja”.

Roani rritet pranë të ëmës, Majlindës, por sot atë e ka marrë Majku dhe po duken shumë mirë babë e bir.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 – Gazeta Infopress