Marina Vjollca e quan Getin “bishë” (Foto)

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi aktualisht ndodhen për pushime në shtetin zvicëran.

Nga atje, çifti në fjalë kanë bërë paraqitje të ndryshme në rrjetet sociale- shkruan Indeksonline.

E fundit që ka publikuar një foto të përbashkët është Marina.