Mbahuni! Enca ju provokon keq me imazhin e fundit

Si gjithmonë edhe tani emri i këngëtares Enca Haxhia s’ka se si të mos përmendet në media kur ajo publikon ndonjë fotografi.

Në Snapchat së fundmi erdhi me provokimin e radhës ku në fokus të veçantë si zakonisht e ka vënë gjoksin gjigant, shkruan lajmi.net

Enca Haxhia ka publikuar një imazh ku shihet me sytjena me ngjyrë të zezë me rrjetë që e bëjnë të duket akoma më seksi.

Këngëtarja e njohur përveç sukseseve me projektet muzikore është në krye të mediave rozë për provokimet dhe linjat trupore dhe duket se nuk e ka ndërmend ta lëshoi fronin.