Morena Taraku udhëton me familje drejt këtij shteti (Foto)

Morena Taraku është një femrat më të komentuara shqiptare. Linjat e saj trupore, por edhe jeta e shtrenjtë e kanë bërë atë të qëndroi në krye të mediave rozë, shkruan Indeksonline.


Morena shquhet për vizitat e saj jashtë vendit, por kësaj radhe ajo nuk ka udhëtuar e vetme. Ish-missi bashkë me babain e saj, regjisorin Selami Taraku, vëllain dhe kunatën kanë udhëtuar drejt Stambollit të Turqisë. Familja ka postuar edhe një fotografi, ku duken tejet të lumtur./Indeksonline/