Nora Istrefi fle e grimosur…Pamja e saj do t’iu befasojë…

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive edhe në mbrëmje e koncerte të ndryshme.

Gjithashtu është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe nga më të ndryshme.

Jemi mësuar që në paraqitjet e saj ta shohim gjithmonë me veshje dhe grim të veçantë, duke reflektuar kështu elegancë dhe sharm.

E sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet e grimosur dhe e shtrirë në shtratë…