Oriola Marashi i fut ‘frikën’ femrave me foton e fundit, por ‘mallkimi’ i Noizyt e le pa fjalë

Ata janë bërë tashmë thuajse të pandarë.
Modelja Oriola Marashi dhe reperi Noizy janë komentuar pa fund kohët e fundit.

Bukuroshja shqiptare është bërë pjesë e OTR dhe njëkohësisht ka shtuar rritmin e postimeve në rrjetet socilae. Dhe postimet e saj nuk janë të zakonshme, por cilësohen si ndjellëse të debateve të forta për shkak të sensualitetit që reflektojnë.

Së fundmi ka postuar një foto ku duket shumë seksi dhe e kuruar në detaje, duke ekspozuar këmbët elegante prej modeleje, mirëpo diçitura është epike.