Sara Kapo poston këtë foto “HOT”, komenti i Ermal Mamaqit nuk pritej, shihni si ia kthen ajo (Foto)

Sara Kapo është vënë shpesh herë në qendër të vëmendjes sa herë që poston diçka në rrjetet sociale apo bën ndonjë reagim të caktuar.

Vajza rebele e aktores Ema Andrea e cila këtë të shtunë ishte e ftuar në “Një kat më lart” me Ermal Peçin, vazhdon të komentohet për pozat dhe deklaratat provokuese. E një foto të tillë ku duket shumë sensuale, Sara e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram. Me një cigare në dorë, me një shikim seksi dhe me një veshje ku del në pah gjoksi i saj, Sara shkruan: “Ti më lëndon”.

Por në vargun e komenteve, shihet edhe komenti i Ermal Mamaqit.

“Seç kam përshtypjen që thellë je shumë njeri i mirë”, i shkruan moderatori i njohur, ndërsa Sara ia kthen: “do thoja varet si sillesh, po nje m*t”.

kao.png