Tolgahan nuk rresht së shprehuri dashurinë Almedës!

Prej disa kohësh çifti i aktorëve Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë lidhur në martesë.

Gjatë mbrëmjes së sotme ata dalë për darkë.

Pak minuta më vonë Tolgahan e ka postuar këtë foto në Instastory-n e tij dhe shkruan “E mrekullueshme”.

Aktori i njohur gjithnjë shpreh dsahurinë e tij për bashkëshorten.