Vajza seksi e Remzie Osmanit, provokon edhe me veshje kombëtare

Familja e këngëtares së njohur Remzie Osmani është mjaft e përfolur në mediet rozë.

Ka pak kohë që ajo fejoi djalin e saj të vetëm, Hamin me bukuroshen Gëzime Krasniqi.

Fejesë kjo që bëri bujë të madhe e që ngjasonte si një dasme. Që nga ajo ditë reja e këngëtares u vu në epiqendër të shtypit.

Por, Remzie Osmani ka dhe një vajzë të quajtur Riola e cila jo shumë është e njohur pë publikun.