Vildane Zeneli shfaqet shumë seksi në pozën e re (Foto

Vildane Zeneli sa herë që pozon di të shfaqet shumë joshëse.

Modelja e famshme me prejardhje shqiptare edhe njëherë ka shfaqur format e trupit të saj- shkruan Indeksonline.

Ajo duket perfekte dhe më seksi se kaherë. Nje fizik të tillë shumë femra duhet ta kenë zili./Indeksonline/