Supriza nga këngëtarja Bleona Qerreti, së shpejti në publik me një libër të rrezikshëm

Këngëtarja e njohur Bleona Qerreti pritet të publikojë së shpejti një libër të saj me kujtime dher histori ku pjesëmarrëse është vetë ajo. “Politika shqiptare pritet të tronditet me një libër autobiografik të këngëtares Bleona Qeretit. Këngëtarja ka disa vite se ka nisur të shkruajë në libër autobiografik për çdo person publik që ka pasur […]

Pavarësisht angazhimeve në Qeveri, Haradinaj gjen kohë edhe për dajtë (Foto)

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, pavarësisht angazhimeve të shumta ditëve të fundit për dhjetëvjetorin e pavarësisë, ka gjetur kohë për familje, shkruan Indeksonline. Ditën e sotme ai ka vizituar familjen e bashkëpartiakut, Lahi Brahimaj, i cili Haradinajn e ka nip. Ai me këtë rast ka publikuar një foto të Haradinajt me mbishkrimin “nipi të daja”./Indeksonline/ […]

Beqaj: Demarkacioni do të ratifikohet, janë edhe tri tema të mëdha që duhet zgjidhur!

Marrëveshja që la ‘peng’ Kosovën që disa vite po duket se po i vjen fundi së shpejti. Krejt kjo pasi u arrit nënshkrimi i aneks-marrëveshjes së demarkacionit me Malin e Zi për mundësin e rishikimit dhe korrigjimit të territorit. Qeveria e Kosovës nesër pritet që fillimisht  ta tërheq Projektligjin për këtë marrëveshje, ndërsa tutje ta […]

Majlinda Zeka e ka uruar sot djalin, po Majk çfarë ka bërë?

Lidhja e dashurisë pa fund të lumtur mes reperit Majk dhe Majlinda Zekës gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes, ani pse ata ka pasur raste që edhe kanë reaguar ashpër për këtë vëzhgim të tepruar, shkruan GazetaPrishtina Sot djali i tyre Roani ka mbushur nëntë muaj dhe sigurisht që Majlinda e ka uruar në […]

Xhakarta e “O sa mirë” jua “ftofë” të gjithave me trupin e saj!

Arta Elezi është fytyra më e re e serialit që ka arritur të kthehet në një nga më të shikuarit në trojet shqiptare, shkruan GazetaPrishtina Simpatke, joshëse dhe shumë e dashur për publikun shqiptar aktorja Arta Elezi duke se ka vendosur që bëj ca pushime të merituara pas sukseseve që ka arritur. Pushimet nuk kanë […]

Dorëzohet Xhemi Shehu! Nuk i reziston tundimit për…

Vetëm pak ditë më parë moderatorja Xhemi Shehu është rikthyer në rrjete sociale, duke hapur një adresë të re në Instagram. Ndonëse në komente të ndryshme, ajo u shpreh se do t’a mbyllte sërish faqen, mbrëmjen e sotme nuk i ka rezistuar tundimit për të publikuar një foto. Në Instastories ajo ka publikuar një foto […]

Fjorentina sërish të njëjtën lojë, bëhet e pabesueshme

Historia e Olsit dhe Fiorentinës është kthyer sërish në vëmendje për shkak të disa postimeve që ata kanë bërë orët e para të ditës së sotme. Ish banorët duket sikur janë në ndjekje të njëri-tjetrit. Më saktë Fjorentina pas Olsit. Mund të jetë dhe rastësi, por sa herë që gjitiçka që ndodh me jetën e […]

Xhamajkani këndon e vallëzon me këngët e Shpat Kasapit në dasmën e vet

Kjo është atmosfera nga “Lufta e Nuseve”, që transmetohet sonte në Tv Klan në ora 20: 50. Bëhet fjalë për çiftin Arjola dhe Obie, të cilët do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në një dasëm përrallore. Arjola kishte emigroi në Kanada nga Tirana kur ishte fare e vogël. Në shkollën e mesme, kur ishte akoma […]

Alar Band zbulojnë detaje që nuk i dinim për Eva Alikajn

Të ftuar në “Chaud Patate” këtë të hënë ishin djemtë e grupit Alar Band. Më energjik se kurrë, djemtë folën për muzikën, klipin e ri dhe emisionin “C’est la Vie”, nga ku shkëputëm pjesën kur treguan marrëdhënien me partneren e tyre, Eva Alikajn. Ata thanë se e duan shumë Evën, pavarësisht se ajo i kishte […]

Seksi si Bora Zemani…shikoni si ekspozon linjat!

Është një nga moderatoret më të dashura sportive dhe gjithashtu një nga më seksit. Këtë herë bukuroshja Bora Zemani ka publikuar në rrjete sociale një foto përpara fillimit të emisionit ku duket mjaft seksi. E veshur me të zeza ajo kishte ekspozuar këmbët dhe pjesën e dekoltesë. Bora është komentuar gjatë këtë periudhë në rrjete […]