Sabri Fejzullahu puthë gruan në emision

Një nga këngëtarët më të vjetër të skenës dhe më të dashur, Sabri Fejzullahu, festoi 50 vjetorin e karrierës. Sabriano mbajti një koncert i cili u transmetua në Klan Kosova, koncert ky 100 për qind live. Ai interpretoi hitet e tij më të mëdha, duket tërhequr interesim të madh të adhuruesve dhe mediave. Në këtë […]

Nostalgji, Leonora dikur në uniformë të UÇK-së (Foto)

Leonora Jakupi njihet si ndër këngëtarët që shfaqi më së shumti emocion tek të gjithë shqiptarët sidomos gjatë kohës së luftës. Këngët e saj lidheshin ngushtë me situatën të cilën mbretëronte në Kosovë e kjo e bënte edhe me të dashur atë dhe këngët e saj, transmeton Indeksonline. Por së fundi, deputetja e PDK-së, Ganimete […]

A e dini se gruaja e këtij personi publik, është tezja e Rita Orës?

Rita Ora ishte në Prishtinë dhe konfirmoj edhe një herë dashurinë që ka për rrënjet e saj. Edhe pse është një nga këngëtaret më të njohura në botë, Rita Ora vazhdon të mbaj lidhje të ngushta me Kosovën dhe familjarët e saj. Një nga lidhjet më të afërta që mban Rita, është ajo që ka […]

Fero me ‘Gang Gang’ kalon shifrën 5 milionë

Artisti nga ‘On Records’ Fero po bën bujë të madhe. Kjo sepse videot paralajmëruese për këngë të reja ishin qesharake, shkruan arbresh.info. Së fundmi ‘Gang Gang’ ishte shprehja që e karakterizonte Feron. Atë e bëri edhe këngë që arriti të ketë sukses për një kohë jo edhe të gjatë. Për 2 javë ‘Gang Gang’ ka […]

Alban Skënderaj ka diçka për të thënë për Miriamin!

Alban Skënderaj është një nga këngëtarët më të suksesshëm shqiptar. Albani ka vendosur që në datat 2,3,4 mars të sjellë një koncert recital, ku të gjitha këngët e tij i ka ripunuar në një version të ri dhe do t’i këndojë përpara publikut. Ditën e sotme këngëtari ishte i ftuar në emisionin ‘Live from Tirana’ […]

Klea Huta zbulon detaje nga kënga e re: Nga K në A…

Moderatorja e njohur Klea Huta po bëhet gati të publikojë këngën e saj më të fundit. Këtë herë bukuroshja e ekranit ka zbuluar një detaj nga kënga që ndoshta ka të bëjë edhe me emrin: “Nga K…në A, kënga e re,”-shkruan Klea në rrjete sociale. Kompozimin e këngës ajo ja ka besuar partnerit të saj […]

FOTO/ Rashel Kolaneci bën këtë ndryshim? Ja e vërteta, e tregon vetë vajza seksi

Rashel Kolaneci u bë mjaft e njohur për publikun shqiptar dhe tani të shumtë janë ndjekësit e saj në rrjete sociale. Disa orë më parë ajo bëri ‘lëmsh’ me një foto të postuar në Instagram teksa shihej me kapuçin e xhupit të saj ku me shaka pyeste ndjekësit sesi dukej me ndryshimin e radhës te […]

A është kjo femra më e bukur shqiptare edhe pa grim?

Xhesika Berberi padyshim është njëra prej top femrave shqiptare, shkruan Gazeta Blic. Ajo vazhdon të mbajë aktiv fansat e saj me publikimin e imazheve të ndryshme, duke mos munguar edhe ato sensuale. Por, ajo çka e karakterizon modelen shqiptare janë tiparet e veçanta dhe pamja unike, që edhe pa grim është konkurrente e shumë artisteve […]