“Luanesha” e Instagramit ua hijeshon natën sonte (Foto)

Luana Vjollca ka arritur që përpos suksesit në moderim të jetë edhe femra me linjat më seksi trupore. Ajo pas realizimit të disa këngëve, përfundimit të edicionit të parë të emisionit tani është në përgatitje të një projekti të ri, transmeton Indeksonline. Përpos angazhimeve Luana gjenë kohë edhe për të udhëtuar. Së fundi ajo publikoj […]

Zonjë e rëndë! Shikoni super Ritën në Vogue Fashion

Rita Ora ka bërë një emër të madh në modën botërore sidomos në paraqitjet e saj të fundit E tillë ishte edhe minifundi i saj ku ajo kishte vënë syze dielli, një veshje që u konsiderua veshja më interesante në mbrëmje e Vogue Fashion për film. Rita, e cila është kthyer në Britani pas performancës shkëlqyese në […]

Kendall dëshmon se është ndër modelet më të zonja, ja si pozon ajo (Foto)

Modelja Kendall Jenner njihet ndryshe si njëra prej motrave më të përfolura në botë, pjesë e familjes ‘Kardashian’. Ajo gjithashtu gjatë vitit të kaluar doli si njëra ndër modelet më të paguara, transmeton Indeksonline. Së fundi Kendall publikoi një fotografi shumë të bukur ku tregon linjat trupore dhe aftësinë fantastike për të pozuar./Indeksonline/

Supriza nga këngëtarja Bleona Qerreti, së shpejti në publik me një libër të rrezikshëm

Këngëtarja e njohur Bleona Qerreti pritet të publikojë së shpejti një libër të saj me kujtime dher histori ku pjesëmarrëse është vetë ajo. “Politika shqiptare pritet të tronditet me një libër autobiografik të këngëtares Bleona Qeretit. Këngëtarja ka disa vite se ka nisur të shkruajë në libër autobiografik për çdo person publik që ka pasur […]

Majlinda Zeka e ka uruar sot djalin, po Majk çfarë ka bërë?

Lidhja e dashurisë pa fund të lumtur mes reperit Majk dhe Majlinda Zekës gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes, ani pse ata ka pasur raste që edhe kanë reaguar ashpër për këtë vëzhgim të tepruar, shkruan GazetaPrishtina Sot djali i tyre Roani ka mbushur nëntë muaj dhe sigurisht që Majlinda e ka uruar në […]

Xhakarta e “O sa mirë” jua “ftofë” të gjithave me trupin e saj!

Arta Elezi është fytyra më e re e serialit që ka arritur të kthehet në një nga më të shikuarit në trojet shqiptare, shkruan GazetaPrishtina Simpatke, joshëse dhe shumë e dashur për publikun shqiptar aktorja Arta Elezi duke se ka vendosur që bëj ca pushime të merituara pas sukseseve që ka arritur. Pushimet nuk kanë […]

Dorëzohet Xhemi Shehu! Nuk i reziston tundimit për…

Vetëm pak ditë më parë moderatorja Xhemi Shehu është rikthyer në rrjete sociale, duke hapur një adresë të re në Instagram. Ndonëse në komente të ndryshme, ajo u shpreh se do t’a mbyllte sërish faqen, mbrëmjen e sotme nuk i ka rezistuar tundimit për të publikuar një foto. Në Instastories ajo ka publikuar një foto […]

Fjorentina sërish të njëjtën lojë, bëhet e pabesueshme

Historia e Olsit dhe Fiorentinës është kthyer sërish në vëmendje për shkak të disa postimeve që ata kanë bërë orët e para të ditës së sotme. Ish banorët duket sikur janë në ndjekje të njëri-tjetrit. Më saktë Fjorentina pas Olsit. Mund të jetë dhe rastësi, por sa herë që gjitiçka që ndodh me jetën e […]

Xhamajkani këndon e vallëzon me këngët e Shpat Kasapit në dasmën e vet

Kjo është atmosfera nga “Lufta e Nuseve”, që transmetohet sonte në Tv Klan në ora 20: 50. Bëhet fjalë për çiftin Arjola dhe Obie, të cilët do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në një dasëm përrallore. Arjola kishte emigroi në Kanada nga Tirana kur ishte fare e vogël. Në shkollën e mesme, kur ishte akoma […]