Alar Band zbulojnë detaje që nuk i dinim për Eva Alikajn

Të ftuar në “Chaud Patate” këtë të hënë ishin djemtë e grupit Alar Band. Më energjik se kurrë, djemtë folën për muzikën, klipin e ri dhe emisionin “C’est la Vie”, nga ku shkëputëm pjesën kur treguan marrëdhënien me partneren e tyre, Eva Alikajn. Ata thanë se e duan shumë Evën, pavarësisht se ajo i kishte […]

Seksi si Bora Zemani…shikoni si ekspozon linjat!

Është një nga moderatoret më të dashura sportive dhe gjithashtu një nga më seksit. Këtë herë bukuroshja Bora Zemani ka publikuar në rrjete sociale një foto përpara fillimit të emisionit ku duket mjaft seksi. E veshur me të zeza ajo kishte ekspozuar këmbët dhe pjesën e dekoltesë. Bora është komentuar gjatë këtë periudhë në rrjete […]

Më pranon apo jo?”, Stresi publikon çastin e vënies së unazës!

Reperi i njohur Stresi dhe e dashura e tij Keisi janë fejuar ditën e sotme. Lajmin e ka bërë të ditur vetë reperi përmes fotove të publikuara në rrjete sociale. Gjithashtu ai ka publikuar në Instastories një video mjaft të këndshme ku tregon emocionet pak sekonda përpara vënies së unazës. Në video Keisi i tregon […]

Rita Ora provokon keq, ja ku fut dorën

Këngëtarja Rita Ora pas performances që bëri në qendër të Prishtinës me rastin e 10 vjetorit të pavarësisë së Kosovës u ri-bë emri më i komentuar në media. Përveç performances së saj madhështore u komentua edhe veshja e Ritës kuq e zi dhe shumë provokative, shkruan lajmi.net Në njërën prej fotografive me të cilat ka […]

Vdes Rocky Balboa? Lajmi që bëri “kërrsh” sot Twitter-in (Foto)

Rrjetet sociale ishin vërshuar sot me komente rreth vdekjes së aktorit të famshëm, Sylvester Stallone, i njohur si “Rocky Balboa”. Për të ishte shkruar se ka vdekur si pasojë e kancerit në prostatë. Madje, shkruhej se aktori e kishte mbajtur të fshehtë diagnozën e tij, shkruan Indeksonline. Por, kjo doli të jetë një lajm i […]

Kaq shumë është shëndoshur Mihrije Braha, nuk do i besoni syve!

Mihrije Braha për vite me radhë u mundua të jetë ‘seks simboli’ i skenës shqiptare duke sjellë trende të reja pak të njohura për shumicën e publikut. Këngëtarja që sot numëron disa vite nuk po mund të mbetet në formën që ishte dikur. E kjo për shkak se edhe ajo, pavarësisht tendencës, nuk mund t’i […]

E keni dëgjuar vjehrrën e saj, por ja si këndon Learta Jakupi (VIDEO)

Learta Jakupi është kthyer në një nga emrat më të lakuar në mediet rozë. Madje secili hap i saj kthehet në temë diskutimi në rrjete sociale, ajo u be e njohur nga martesa me djalin e këngëtares se njohur Shyhrete Behlulit  shkruan Gazeta Blic Ne rrjetin social Learta ka postuar një video ku shihet ajo […]

Majlinda Zeka bëhet nuse, ja si duket me vello (FOTO)

Majlinda Zeka, ish e dashura e Majkut njihet për bukurinë e saj, ajo ne çdo imazh qe sjell duket shume bukur, shkruan Gazeta Blic. Majlinda  gjithmonë arrin të jetë në qendër të vëmendjes në mediet rozë, bukuroshja e cila deri më tani njihej si një zeshkane seksi, ajo vazhdon te jete shume joshëse. Ne disa […]