Kjo është amerikania që ra në besën e shqiptarëve. Mos e kalo pa e lexuar

Një amerikane që ra në besën e shqiptarëve Një amerikane që ra në besën e shqiptarëve Nga – Entela Resuli Dita Ndonjëherë mjafton një moment në jetë për të ndryshuar gjithë rrjedhën e saj. Kjo gjë i ka ndodhur një amerikaneje ku në mes janë… shqiptarët. “Tradita shqiptare e besës më shpëtoi jetën 2 vjet […]

Leonora Jakupi në krahët e këngëtarit të njohur (Foto)

Leonora Jakupi dhe shumica e këngëtarëve të tjerë kanë filluar angazhimet e tyre për xhirimet e Vitit të Ri. Related image Në një fotografi të postuar nga këngëtari i njohur shqiptar, Neki Emra shohim përkrah tij edhe Leonora Jakupin kurse ata po shfaqen nga xhirimet e një emisioni për fundvit. Image result for leonora jakupi […]

Rozana Radi kërkon publikisht para! Ja arsyeja pse këngëtarja u ‘katandis’ në këtë gjendje

Meqë po afrohen festat e shumëpritura të fundvitit shumë personazhe të njohura kanë hapur dyert e shtëpisë e na kanë treguar se si i kanë dekoruar bredhët e Vitit të Ri. Mirëpo këngëtarja e njohur Rozana Radi nëpërmjet humorit ka zgjedhur të tregoj anën tjetër të kësaj procedure. Me anë të një shkrimi në Instagram […]

Afërdita Paqarada shfaqet pa të brendshme (VIDEO)

Bukuroshja Afërdita Paqarada nuk e ka ndërmend të plaket. Ajo ende është në top formë, përcjell arbresh.info. Organizatorja e shumë ngjarjeve interesante në vend u paraqit në ‘Ballo Shqiptare’ me fustan të zi. Ajo që vërehet se nuk kishte të veshur të brendshme. Për më shumë shikoni detajin në videon e mëposhtme.  

Rrëfimi prekës i Jonida Maliqit, ja pse u nda nga bashkëshorti pas 17 vitesh

Ndarja e Jonida Maliqit me bashkëshortin e saj, Gent Prizreni, bëri bujë në mediat rozë para disa muajsh. 17 vite në krah të njëri-tjetrit, por këngëtarja dhe biznesmeni i njohur i kanë dhënë fund martesës së saj disa vjeçare dhe prej kohësh ata kanë nisur procedurat për divorc. Jonida është një nga ato personazhe që […]

Jam 42 vjeçare nga Prishtina dhe dua të ju tregoj historinë time të seksit me një…

Jam 42 vjeçare nga Prishtina dhe dua te ju tregoj historinë time me një punëtorë… per te kuptuaar kete histori lexini krejt lajmin dhe e merrni vesh me pas se cka ka ndodhen krjejt Jam 42 vjeçare nga Prishtina dhe dua te ju tregoj historinë time me një punëtorë. I dashuri im hapi zemren time […]

Avokatja Koci që po ndez rrjetet sociale me fotografitë e nxehta (Foto)

Llogaria e saj në “Instagram” ndiqet nga më shumë se 100 mijë ndjekës. Pavarësisht kësaj ajo që po konsiderohet si ‘juristja më seksi shqiptare’, Redona Koci – ka kohë që këtë llogari e ka kthyer në sistemin privat.Ajo për kaq kohë, ka arritur të postojë fotografi nga më të ndryshmet, duke u bërë senzacion medial, […]

5 fotot ku Blerona Zeqiri ka kaluar çdo kufi me gjoksin e saj ‘gjigant’

Blerona Zeqiri cilësohet si njëra nga prezantueset më të përfolura nëpër mediat rozë. Në shumicën e rasteve ajo është komentuar për format e saj trupore, shkruan InfoPress E në postimet saj ajo ka marrë vëmendjen më të madhe me gjoksin e saj Infopress ka zgjedhur disa foto të Blerones ku ka shfaqur gjoksin ‘gjigant’/InfoPress.   […]

Modelja që e ‘dogji’ botën! Ajo i nxori të gjitha në shesh

Ajo është rivalja më e madhe e Kim Kardashian, shkruan Gazeta Blic. Behet fjale për  Anastasia Kvitko femër e cila i çmend te gjithë me linjat trupore tejet bombastike. Ajo nuk heziton të publikojë foto të nxehta, kështu duke ju lënë vend meshkujve për të zhvilluar imagjinatën e tyre. Kvitko mund ta “çmendë” çdo mashkull kjo […]