Publikohet premiera e ‘T’kom dasht’ nga Uki

Këngëtari i njohur Uki Latifi sapo e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor. ”T’kom dasht” mban titullin kënga për teksin dhe muzikën e së cilës është kujdesur vetë ai, shkruan lajmi.net Si edhe në projektet e tjera muzikore edhe këtu Uki i ka kënduar dashurisë, ndarjes dhe rikthimit sërish në jetë. ‘Jena […]

Dua Lipa sulmon rëndë Rita Orën për paraqitjen e saj në Prishtinë?

Ditën e djeshme Dua Lipa kishte bllokuar të gjitha komentet në postimin që kishte bërë për të uruar Pavarësinë e Kosovës dhe kjo sepse shumica prej komentuesve e kishin ofenduar këngëtaren për faktin se kjo e fundit nuk kishte pranuar të vinte falas në koncertin e mbajtur në Prishtinë, siç Rita Ora bëri. Një tjetër […]

Besoj se u ka ikur…Momenti kur Rita Ora ulet në skenë dhe ‘tradhtohet’ nga rrobat…

Performanca e saj me 17 shkurt në Kosovë, do të mbetet gjatë në memorien e qytetarëve të këtij vendi, shkruan ORAinfo. Nga fillimi e deri në fund ishte një atmosferë e zjarrtë dhe me plot befasi. Veshje e Ritës ishte ajo që u komentua shumë duke u menduar se në pjesën e këmbëve ishte e […]

Kida si një shofere fillestare po e nget veturën shumë shpejtë!

Nuk ka shumë kohë prej kur Kida është paisur me patent shofer dhe veturë. Por shihet se shumë shpejt është mësuar ta ngasë dhe çdo herë e më shumë po e rritë shpejtësinë, shkruan lajmi.net Së fundmi ajo e ka publikaur një imazh në Instagram ku shihet se gati ka kaluar shpejtësinë 140 km/h dhe […]

Marrëdhënie seksuale sa më shumë’: Robert Berisha vë në siklet moderatoren e emisionit

Muzikanti i njohur Robert Berisha përveç jetës private dhe sukseseve me muzikë komentohet edhe për pamjen e jashtme. Saktësisht rezultatet që ka arritur nga palestra e që janë perfekte, shkruan lajmi.net I ftuar në emisionin ‘Why Not’ përballë Roza Latit ai ka zbuluar se përveç palestrës bën edhe disa gjëra të tjera që e bëjnë […]

Luks në çdo cep…Angela Martini zbulon pak nga vila e saj në Rumani

Modelja shqiptare, Angela Martini është mjaft aktive në rrjetet sociale. Shpesh ajo ndan pjesë nga ambjentet e vilës ku jeton me bashkëshortin e saj rumun. Ashtu dhe siç mund të mendohet në banesën e tyre kurrësesi nuk mund të mungojë luksi. Çifti i famshëm jetojnë në Rumani dhe kjo kohë pas muajit të mjaltit është […]

Mbulohet Big mama

Këngëtarja dhe prezantuesja, Big Mama, është detyruar që të mbulohet në Stamboll. Ajo aktualisht po qëndron në metropolin turk për të realizuar një reprotash për emisionin e saj të ri. “Ziej e Përziej” është emisioni i Bigut që ka tërhequr një shikueshmëri të madhe. Big Mama vizitoi me këtë rast edhe një prej xhamive të […]

Pushimet për Xhensilën nuk kanë të ndalur (Foto)

Për njërën prej këngëtareve më të pëlqyera shqiptare, Xhensila Myrtezaj, siç duket pushimet dimërore nuk kanë fund. Para disa ditësh këngëtarja së bashku me bashkëshortin e saj, Besin, kaluan disa ditë në ishullin grek Santorini. Ndërkaq, sot Xhensila ka publikuar një foto nga qyteti i Milanos, shkruan Indeksonline. Xhensila dhe Besi u martuan në shtator […]

Adelina Berisha hijeshon gjithçka, ja si duket në ngjyrë të kuqe(Foto)

Këngëtarja Adelina Berisha përgjatë vitit që lamë pas ka qenë tejet aktive. Por siç duket njësoj ka nisur edhe 2018-ën. Ajo së fundi ka publikuar këngën “S’ta fal”, këngë kjo mjaft e pëlqyer për veshin e publikut, transmeton Indeksonline. Por Adelina përpos këngëve kujdeset gjithnjë edhe për pamjen e saj e së fundi duket për […]

Kaq të bukur Aurela Hoxhën nuk e keni parë asnjëherë (Foto)

Modelja e njohur shqiptrare, Aurela Hoxha gjithmonë shfaqet e bukur dhe tejet në formë, shkruan Indeksonline. Por, në një foto të publikuar së fundmi ajo duket për mrekulli. E fotografuar pranë shoqes së saj, Dorina Gegici, Aurela doket tejet joshëse e veshur në rroba verore në rrugët e Milanos./Indeksonline/